Instagram’da Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirim?

Instagram’da Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirim?

Instagram’da Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirim?

Instagram herkesin bildiği gibi artık dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformu olarak yer alır. Kişiler hesaplarındaki çoğu hareketi takip etmek isterler. Bu sebeple Instagram’da takip etmeyenleri nasıl görebilirim? Sorusu oldukça fazla sorulmaktadır. Sosyal medyada birisi takibi bırakmış ise kullanıcı da o kişiyi takip etmeyi bırakır. Bunun amacı takipçi ile takip edilen arasındaki sayı miktarını korumaktır. Böylelikle düzgün görünen bir sosyal medya hesabı elde edilebilir. Genel olarak kişiler kendilerini takip etmediklerini düşündükleri kişileri takipçileri arasında bulmaya çalışırlar. Bu yöntem oldukça zordur ve genelde gözden kaçan kişiler olabilir. Daha basit yöntemler ile takip etmeyen kişileri görmek mümkündür.

Kişiler Instagram’da takip etmeyenleri görmek için çeşitli uygulamalardan faydalanabilirler. Piyasada yer alan birçok uygulama ile sosyal medya hesapları kontrol ve takip edilebilir. Hatta bazı uygulamalar yalnızca takibi bırakanları değil, daha detaylı bilgileri de sunar. En çok beğeni yapan hesapları, profile giriş yapan hesapları ve daha birçok detaylı bilgiyi uygulamalar ile görülebilir. Sosyal medya hesaplarınızdan takibi çıkartan kişileri bulmak için düzgün çalışan bir uygulama bulmak ve indirmek yeterlidir. Ancak piyasada yüzlerce farklı uygulama mevcuttur. Bazı uygulamalar sonucunda kişiler hesaplarının çalınma riski ile karşı karşıya kalabilirler. Bu nedenle bir uygulama indirmeden önce yorumlarını okumak yeterli olacaktır. Daha öncesinde uygulamayı kullanmış olan kişilerin yorumları ve incelemeleri doğru bir karar vermenize yardımcı olur. Böylelikle kişiler güvenilir bir şekilde uygulamayı indirip kullanabilirler.

Aşağıda sizin için bazı uygulamaları listeledik;

Follow Meter

Follow Meter Instagram takip etmeyenleri görmek için en çok tercih edilen uygulamalardan birisi olarak yer alır. Bu uygulama hem IOS hem de Android kullanıcılarının kullanımına izin veriyor. Kullanımının kolay olması da bu uygulamayı ön plana çıkartan detaylar arasında bulunuyor. Uygulamayı kullanan kişiler, yalnızca takipçi sayılarına değil daha birçok detaylı bilgiye de ulaşım sağlayabiliyor. Takip etmeyenlerin yanı sıra takibi bırakanları görüntülemek için de tercih edilebiliyor. Aynı zamanda hesapta var olan ancak hiçbir işlem yapmayan kullanıcılarıda tespit edebiliyor. Yani hayalet(ghost) takipçi adı verilen kullanıcılar da bu uygulama ile çok hızlı şekilde öğrenilebiliyor.

Uygulama ile takip etmeyenleri görmek için öncelikle uygulamayı indirmek gerekiyor. IOS kullanıcıları Appstore, Android kullanıcıları ise Google Play Store üzerinden indirme işlemini yapabilirler. Ardından uygulama üzerinden Instagram hesabına giriş yapılması istenecektir. Giriş yapan kişiler kendisini takip etmeyenleri, takibi bırakanları, yeni takip etmeye başlayanları ve daha birçok detayı görüntüleyebiliyorlar. Hesabını yakından takip etmek isteyen kişilere hitap ediyor.

Followers Tracker Pro

Followers Tracker Pro profesyonel anlamda hizmet vermesi ile ön plana çıkıyor. Birçok instagram kullanıcısının en çok tercih ettiği uygulamalardan birisi olduğu söylenebilir. Bu uygulamanın en önemli dezavantajı ise ücretli hizmet sunuyor olması. Yani kişilerin uygulamayı kullanabilmeleri için belirli bir ücret ödemesi gerekiyor. Ödeme sağlandığı süre boyunca uygulamanın tüm özelliklerinin kullanımına izin veriliyor. Profesyonel olarak takip etmeyenleri görmeye izin veren uygulama henüz Android kullanıcıları için yüklenemiyor. Yalnızca IOS kullanıcılarının indirebileceği uygulama App Store’da yer alıyor. Kişilerin bu hizmeti almak için ücret ödemesi gerekirken, basit bilgiler için ücret alınmıyor. Yani kullanıcılar belirli bilgilere ücretsiz olarak ulaşıp hizmet alabiliyorlar. Tamamen tüm hesap hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler tarafından ücretli olarak kullanılabiliyor.

Kişiler uygulamayı indirdikten sonra kendi hesaplarına giriş yapmaları gerekiyor. Hesabına giriş yapan kullanıcılar kendisini takip etmeyi bırakanları, karşılıksız takip edenleri görüntüleyebiliyorlar. Ayrıca sonradan geri çekilen beğeniler ve silinen yorumlar da bu uygulama ile öğrenilebiliyor. Takipten çıkartan kişilerin listesini görmek için bu uygulamayı indirmek yeterli oluyor.

Follow Cop

Takip etmeyenleri görmek isteyen kişilerin güvenerek kullandığı uygulamalar arasında yer alan diğer uygulamamız Follow Cop oluyor. Bu uygulama şu an sadece Android kullanıcılarının kullanımına sunuluyor. Uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin Google Play Store’a giriş yaparak indirme işlemi gerçekleştirmesi yeterli oluyor. Follow Cop hesabı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcıların dikkatini çekiyor. Detaylı menüsü ile kişilere merak ettikleri her sorunun yanıtını verebiliyor. Kullanışlılığı ile oldukça dikkat çeken bir uygulama olduğu söylenebilir. Yalnızca cep telefonu değil, tabletlerde de kullanımı sağlanabiliyor. Uygulamayı kullanan kişiler takip etmeyi bırakan kişileri anlık olarak öğrenebiliyorlar. Hayalet takipçiler, en çok beğeni ya da yorum yapan kişileri de bu uygulama ile öğrenmek mümkün oluyor.

Instagram’da takip etmeyenleri görmek için güncel bir uygulama isteyen kişilere hitap ediyor. Uygulama her gün yenileniyor ve kullanıcılarına güncel bilgiler sunuyor. Bu nedenle kişiler her gün takip ederek anlık bilgi öğrenebiliyorlar. Düzenli olarak uygulamaya giriş yapmak, uygulamadaki bilgilerin güncellenmesi için yeterli oluyor. Takipten çıkartan kişileri bu uygulama ile anlık öğrenmek mümkün.

Uygulamanın en önemli avantajı ise sahte takipçileri kolaylıkla belirleyebilmek. Bu nedenle fake hesaplar kolaylıkla öğrenebiliyor. En önemli avantajı ise yalnızca tek hesap için değil, üç hesap için kullanılabiliyor. Üç ayrı hesap için takipçi sayıları, sahte hesaplar gibi bilgiler görüntülenebiliyor.

Profile Reports

Instagram hesabını tamamen kontrol altında tutmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir uygulama olarak yer alıyor. Piyasada yer alan uygulamaların birçoğu bazı özelliklerinin aktif olmaması ya da olması gerektiği gibi çalışmaması nedeni ile şikayet alır. Ancak bu uygulama kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılıyor. Takip etmeyenlerin yanı sıra, hesabı engelleyenler ve yeni takip etmeye başlayanlar da uygulamada takip edilebiliyor. Eğer uygulamayı aynı anda birkaç kişi kullanıyor ise engellenen hesaplar da buradan görüntülenebiliyor.

Instagram hesabı kullanan kişilerin en önemli talebi profiline giriş yapanları görüntülemektir. Bu uygulama ile profile giriş yapanlar görüntülenebiliyor. Eğer hesabın gizli hayranları öğrenilmek isteniyor ise tercih edilebilir. Kişiler profile giriş yaptığı zaman uygulama anında bildirim veriyor. Böylelikle kişiler Instagram hesapları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabiliyorlar. Hesapları analiz eden uygulamaların en önemli sorunu ise çok reklam sunuyor olmasıdır. Bu uygulama kullanıcılarına reklamlar sunmuyor ve hızlı bir şekilde doğrudan hizmet ediyor. Bu nedenle binlerce kullanıcısı mevcut. Hesap hakkında güncel bilgi almak isteyen kişiler için ideal bir uygulamadır. Ayrıca başka hesapların hikayelerini görüntülemeye de izin veriyor. Yani diğer takipçilerin hikayelerini görüntüleyen kişiler, hikaye indirerek de aktif olabiliyorlar.

Reaports

Sosyal medya kullanımını daha kolay hale getiren bir uygulama olduğu söylenebilir. Hesabını detayı olarak incelemeden, hesabı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için uygundur. Kişiler bu uygulama ile Instagram’da takip etmeyenleri anlık olarak görebilirler. Telefona anlık gelen bildirimler ile kişiler güncel olarak hesaplarını takip edebilirler. Ayrıca her günün sonunda yapılan detaylı inceleme ve analizler ile hesap hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

Hesabın son zamanlarda kazandığı ve kaybettiği takipçilerin tümü bu uygulama ile görüntülenebilir. En önemlisi de gizli hayranları bu uygulama ile görüntülemek mümkündür. Profilde herhangi bir beğeni yapmadan dolaşan kullanıcılar da bu uygulama ile öğrenilebilir. Profilin daha kaliteli bir hale gelmesi için fotoğraf analizleri de yapılıyor. Böylelikle kişiler en çok beğeni ve yorum alan fotoğraflarını öğrenebiliyorlar. Ayrıntılı bir sosyal medya kullanımı gerçekleştirmek isteyen kişilere hitap eden bir uygulama olarak yer alıyor.