Hakkımızda

Öncelikle sayfamızı ziyaret ettiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Müşterilerimize kaliteli ve dürüst hizmet sunmak amacıyla, takipcinisatinal.com web sitesini kurduk. 2021 Yılından bu yana her gün yüksek sayıda sipariş karşılamaktayız. Rakiplerimize nazaran daha kaliteli servisler sunmamız sebebi ile sektörde bu kadar yıl hizmet vermiş ama hakkında sikayet olmayan nadir firmalardan birisiyiz. Amacımız her zaman en kaliteli hizmetle beraber müşteri memnuniyetini en üst düzeyde yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır.

ÖNEMLİ!: Her web sitesi firma değildir ve her web sitesi güvenilir değildir. Ödeme sonrası dekontunuzla beraber faturanızda mail adresinize gelmektedir. Diğer firmalara nazaran belirlenen kurallar içerisinde sorun oluşan memnuniyetsizliği olan siparişlerde tam iade mevcuttur ve yine diğer firmaların iadenizi sadece bakiye olarak web sitemizden ürün alarak kullanabilirsiniz kuralının aksine iadeleriniz banka hesaplarınız veya kartınıza nakit olarak gönderilir. Firmamız tüketici hakları kanununa bire bir uymaktadır.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güven de ?

  • Şirketimiz ödeme sistemlerinde PAYTR kullanmaktadır. PAYTR Türkiyenin en iyi sanal pos firmalarından birisi olup direk olarak BDDK denetimindedir. Kart bilgilerinizi bankanız harici hiç bir kanal ile paylaşmaz ve bilgileri bize göstermez. Biz sadece ödemenizin onaylandığını veya onaylanmadığını görebiliriz. 

  • PAYTR, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur.

  • Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.

  • Havale/EFT işlemlerinizde paytr kanalı üzerinden gerçekleşir, bu sayede bir çok banka üzerinden ödemenizi güvenle yapabilirsiniz.

    Mail: [email protected]