İade Koşulları

Merhaba, öncelikle Medya Kileri Sosyal Medya danışmanlık hizmetini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıda bulunan maddeler tümüyle bizden kayanaklanan hatalardan dolayı oluşabilecek maduriyetlerde iade yapacağımızı kapsamaktadır. İade koşullarımız basittir müşteri kaynaklı hatalarda iade yoktur, ancak firmamızdan kaynaklı sorun veya hatalarda koşulsuz iade mevcuttur. Müşteri kaynaklı hatalar yaşamak istemiyorsanız bunun çözümü  çok basittir sipariş esnasında verdiğiniz kullanıcı adı veya beğeni, izlenim alacağınız linki doğru yazmanız ve kontrol etmeniz, hesabınızın herkese açık durumda olması. Bunun haricinde oluşabilecek tüm sorunlardan firmamız sorumlu olup telafi isterseniz telafi, iade istersenizde koşulsuz iade yapmaktadır.

 

  • Yapılan siparişin başlatılmama durumunda eğer sorun firmamızdan kaynaklı ise iade işleminiz başlatılır.

  • Sipariş esnasında kullanıcı adının yanlış girilmesi, veya linklerin yanlış girilmesi, hesabınızınız gizli olması durumunda siparişiniz sistem tarafından otomatik başlatıldığı için bu yanlışlıklardan dolayı takipçileriniz veya beğenileriniz hesabınıza ulaşmaz ancak ana sağlayıcı apiden gönderim talimatı verilmiş olur ve bizde anasağlayıcıya ödemesini yapmış oluruz ana api sağlayıcı bu gibi durumlarda bize iade yapmaz siparişi kullanıcı hatasından dolayı geçerli sayar. Bu sebeple sistemde sipariş tamamlandı yazılır bu durumda biz iade alamayacağımız için yanlışlığı yapan müşterimizede iade veya sipariş tekrarı yapılmamaktadır.

  • Sipariş esnasında ve sipariş sürecinde kullanıcı adınızı,linkinizi kontrol etmeniz ve profilinizin gizli olmamasına dair bir çok uyarı bulunmaktadır bu tip durumlarda yapılan hatalı siparişlerde firmamız mesuliyet kabul etmemekle beraber, sipariş tekrarıda yapmamaktadır.

  • Başlatılan siparişler ve gönderim sağlanan tamamlanan siparişlerde iade kesinlikte yoktur!

  • Firmamız tarafından başlatılan siparişlerde bizden kaynaklanan sorun ve hatalı gönderimde, telafi gönderimi yapılmaktadıri eğer müşteri telafi değil, iade talep ederse koşulsuz belirlenen sürelerde iadesi sağlanmakatdır.

  • Sipariş yarım kaldıysa veya başlatılmadıysa havale ile yapılan ödemelerde 7 iş günü kredi artı ile yapılan işlemlerde 21 iş günü içerisinde iade yapılmaktadır.

  • Instagram, Twitter, Facebook, Youtube vb. satışa sunulan hizmetlerde servislerin güncelleme yapma durumunda siparişler 72 saat süre içerisinde uzatmalı başlatılabilir bu durumlarda anlık iade talepleriniz karşılanmayacaktır, 72 saat içerisinde başlatılmayan hizmetlerde iade talepleri aktif hale gelecektir.

  • Alınan takipçi hizmetlerinde herzaman düşüler yaşanabilir, gerçek kullanıcı hesapları sattığımız için size gelecek olan kullanıcılar eğer içeriklerinizi beğenmez veya hesabınız onun için dikkate değer değilse takipten çıkabilir bu içerikleriniz ve içeriği beğenecek olan takipçi ile alakalıdır kişilerin insiyatiflerine biz müdahele edemeyiz.

  • Firmamıza yapılan ödemeler ters ibraz, geri çekme gibi durumlarda eğer kullanıcının siparişi başlatılmış veya tamamlanmışsa. Kişi hakkında yasal işlem başlatılır ve ayrıca işlem yaptığı profil hangi servis sağlayıcısında yayın yapıyorsa instagram, facebook, youtube vb. bağlantıya geçilerek profili kapattırılacaktır.

  • Çalıntı kredi kartı ile yapılan işlemler sistem üzerinde görüntülenmektedir işlem farkedildiği anda sipariş başlatılmaz ve bu işlemi yapan kişinin bilgileri yetkili kurum ve işlem yapılan banka ile paylaşılır.